Avers Contour 21-16 Matt Grey BT - 16:9 - 210 x 148 - ekran elektryczny z obramowaniem

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: AVERS
  • Dostępność: Zapytaj sprzedawcę
  • szt.
  • Cena netto: 2 478,05 zł / szt. 3 208,00 zł 3 048,00 zł / szt.
  • Oblicz

**** Autoryzowany dealer produktów AVERS ****


Avers Contour 21-16 Matt Grey BT - 16:9 - 210 x 148 - ekran elektryczny z obramowaniem
 

Ekran projekcyjny przeznaczony do instalacji w ukrytej, (np. w suficie podwieszonym) w pomieszczeniach o wielkości dostosowanej do jego wymiarów. Jego obudowa pozostaje niewidoczna i nie zaburza wyglądu pomieszczenia, obecność ekranu ujawnia się po rozwinięciu na czas trwania projekcji. W zależności od potrzeb ekran może być stosowany do projekcji prezentacyjnych lub filmowych. Obudowa ekranu wykonana jest z blach stalowych pokrytych farbą proszkową w kolorze białym. Jej 3 moduły funkcjonalne odpowiadają za prostą instalację (moduł sufitowy), niezawodną eksploatację (moduł ekranowy) i estetyczny wygląd (moduł maskujący). Tkanina projekcyjna wysuwana jest z otworu umieszczonego bliżej przedniej części obudowy. Rozwiązanie to gwarantuje zachowanie przestrzeni pomiędzy ścianą i rozwiniętą tkaniną projekcyjną umożliwiającej instalację innych urządzeń. Napęd ekranu zapewnia silnik elektryczny typu SILENT z funkcją automatycznego zatrzymywania zwijania/rozwijania, która zapewnia długi czas eksploatacji powierzchni projekcyjnej. Prędkość zwijania/rozwijania tkaniny projekcyjnej wynosi 730cm/min (ekrany o szerokości całkowitej powyżej 270cm) lub 490cm/min (ekrany o szerokości całkowitej do 270cm). Ekran jest przystosowany do podłączenia do zewnętrznego systemu sterującego, może być sterowany ręcznie przełącznikiem naściennym.

Ekran objęty jest 2-letnią gwarancją realizowaną w trybie (drzwi do drzwi). W zestawie z ekranem dostarczane są akcesoria instalacyjne oraz naścienny przełącznik sterujący.

Kalkulator projekcji pozwala sprawdzić poprawność doboru ekranu i projektora.Specyfikacja:
Szerokość powierzchni projekcyjnej: 210
Wysokość powierzchni projekcyjnej: 148
Powierzchnia projekcyjna: Matt Grey
Typ ekranu: elektryczny
Format obszaru obrazu: 16:9
Obramowanie: BT
Rodzaj projekcji: przednia
Zalecany sposób instalacji: wbudowany w sufit
Szerokość kasety ekranu: 235

 


Urządzenie objęte gwarancją polskiego dystrybutora, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis

Ekran - płaszczyzna: Matt Grey
Ekran - format: 16:9
Ekran - napęd: Elektryczny
Ekran - opcje dodatkowe: Górny TOP - TAK, Obramowanie - TAK