Avers Solar 45-34 Matt White P MWP BB - 4:3 - 450 x 340 - ekran elektryczny z obramowaniem

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: AVERS
  • Dostępność: Zapytaj sprzedawcę
  • szt.
  • Cena netto: 14 230,89 zł / szt. 18 425,00 zł 17 504,00 zł / szt.
  • Oblicz

**** Autoryzowany dealer produktów AVERS ****


Avers Solar 45-35 Matt White P MWP BB - 4:3 - 450 x 340 - ekran elektryczny z obramowaniem

 

Wielkoformatowy ekran projekcyjny z napędem elektrycznym przeznaczony do instalacji w bardzo dużych pomieszczeniach. Umożliwia przeprowadzenie projekcji prezentacyjnej przeznaczonej dla dużej widowni, może być podstawowym ekranem do projekcji filmowej w studyjnej sali kinowej lub domu kultury. Ekran charakteryzuje się małogabarytową samonośną obudową wykonaną z profili aluminiowych kolorze białym. Tkanina projekcyjna rozwijana jest z otworu umieszczonego w przedniej części obudowy. Rozwiązanie to gwarantuje zachowanie przestrzeni pomiędzy ścianą i rozwiniętą tkaniną projekcyjną umożliwiającej instalację innych urządzeń. "Niewidzialne" uchwyty ścienno/sufitowe oraz szyny montażowe umieszczone na całej długości obudowy tworzą elastyczny i prosty w obsłudze system instalacji. Napęd ekranu zapewnia silnik elektryczny z funkcją automatycznego zatrzymywania zwijania/rozwijania, która zapewnia długi czas eksploatacji powierzchni projekcyjnej. Ekran jest przystosowany do podłączenia do zewnętrznego systemu sterującego, może być sterowany ręcznie przełącznikiem naściennym.

Ekran objęty jest 2-letnią gwarancją realizowaną w trybie (drzwi do drzwi). W zestawie z ekranem dostarczane są akcesoria instalacyjne oraz naścienny przełącznik sterujący.Specyfikacja:

Szerokość powierzchni projekcyjnej: 450
Wysokość powierzchni projekcyjnej: 340
Powierzchnia projekcyjna: Matt White P
Typ ekranu: elektryczny
Format obszaru obrazu: 4:3
Obramowanie: BB
Rodzaj projekcji: przednia
Zalecany sposób instalacji: naścienny lub podsufitowy
Szerokość kasety ekranu: 461

Urządzenie objęte gwarancją polskiego dystrybutora, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis

Ekran - płaszczyzna: Matt White P
Ekran - format: 4:3
Ekran - napęd: Elektryczny
Ekran - opcje dodatkowe: Napinacze boczne - NIE, Obramowanie - TAK