Oferta pracy: Sprzedawca - Handlowiec

28-08-2017

Opis stanowiska:

Do głównych zadań będzie należało:

  • pozyskiwanie nowych klientów i obsługa dotychczasowych
  • doradztwo techniczno-handlowe w zakresie usług firmy
  • organizacja i prowadzenie spotkań handlowych
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • zapewnianie profesjonalnej obsługi klientów
  • aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach
  • praca mieszana w terenie i w biurze

Wymagania:

  • komunikatywność oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem
  • pełna dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • wysoka kultura osobista
  • pozytywna energia
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność
  • inicjatywa i zaangażowanie w pracę
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w pracy w bezpośredniej obsłudze klienta
  • umiejętność obsługi komputera
  • chęć doskonalenia swoich umiejętności

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju własnych kompetencji
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz ze zdjęciem
oraz listu motywacyjnego na adres: praca@patron.com.pl   numer referencyjny: TORUŃ

Informujemy, że po dokonaniu analizy wszystkich nadesłanych aplikacji, odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."