Cabasse Stream Amp + Surf - salony w Katowicach i Toruniu zapraszają - kupuj u najlepszych!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: CABASSE
  • Dostępność: Zapytaj sprzedawcę
  • szt.
  • Cena netto: 3 487,80 zł / szt. 4 290,00 zł / szt.
  • Oblicz

**** Autoryzowany dealer produktów CABASSE ****


Cabasse Stream Amp + Surf  - wzmacniacz/ streamer
 

Zintegrowany wzmacniacz sieciowy Cabasse StreamAMP i kompaktowe kolumny podstawkowe Cabasse Surf to bardzo nowoczesny i funkcjonalny zestaw stereo, doskonale pasujący do nowoczesnych, eleganckich pomieszczeń, w których najważniejsza jest nie tylko jakość brzmienia, ale też estetyka i funkcjonalność systemu stereo.

Podstawowymi zaletami Cabasse StreamAMP są prostota użytkowania i szeroka gama zastosowań. Pliki muzyczne (w formatach WAV, FLAC, WMA, AIFF, AAC, ALAC i MP3 w jakości 24-bit/96kHz) mogą być przesyłane za pomocą połączenia Wi-Fi lub kabla ethernet. StreamAMP poradzi sobie również z muzyką przechowywaną na tabletach i smartfonach, a to dzięki łączności Bluetooth i obsłudze NFC. Nowa aplikacja Cabasse Stream CON dostępna na iOS i Android oraz zapewnia dostęp do tysięcy stacji radia internetowego oraz obsługę Tidal, Deezer, Spotify i Qobuz.
StreamAMP posiada 4 wyjścia głośnikowe, umożliwiające użycie jednej lub dwóch par głośników w stereo albo dwóch lub czterech grup głośników w trybie mono. Aby sprostać wymaganiom instalacji w racku, produkt wyposażono w cichy wiatraczek. Przełącznik impedancji umożliwia przemianę StreamAMPa w urządzenie all-in-one, do którego można podłączyć do 8 głośników sufitowych Cabasse Archipel.
Sekcja przedwzmacniacza zawiera 2 analogowe wejścia 2xRCA, optyczne wejście SPDIF, wyjście przedwzmacniacza 2xRCA oraz subwooferowe wyjście 1xRCA.
Cabasse zaimplementował do StreamAMPa autorski procesor DSP (cyfrowego przetwarzania dźwięku). Współpracuje on z aplikacją dostępną na systemy iOS i Android. Można wybrać, które z podłączonych głośników są użytkowane i wskazać ich położenie w pokoju. Na podstawie tych danych procesor automatycznie dobierze optymalne ustawienia.Specyfikacja:
DANE SZCZEGÓŁOWE  
Wykończenie Glossy black
Moc wzmacniacza 2 x 50 W RMS/4-8 Ω ou 4 x 25 W RMS/4-8 Ω
Funkcje sieciowe DLNA, WPS, vTuner, Deezer, Spotify, Tidal, Qobuz
Wejścia 4 x Digital stereo : Bluetooth AptX, WLAN/LAN, USB, Dolby Digital Optical S/PDIF – 2 x Analog RCA Stereo
Wyjścia 1 x stereo RCA, 1 x Subwoofer RCA
Obsługiwane formaty plików WMA, PCM, WAV, AIFF, AIFC, ALAC, FLAC, MP3
Aplikacja mobilna IOS i Android
Wymiary (w x d x g w cm) 9.1 x 21.8 x 19 cm
Masa 1,9 kg
Gwarancja 24 m-ce

Głośniki Cabasse Surf przeznaczone są do pomieszczeń o powierzchni do 25m2 oraz do pomieszczeń studyjnych. Podłączone do dedykowanego wzmacniacza Stream AMP potrafią zabrzmieć jak o wiele większe głośniki, stwarzając wyjątkową scenę dźwiękową i niesamowitą dynamikę. Te doskonałe walory dźwiękowe można uzyskać również umieszczając je na ścianie lub w narożnikach pomieszczenia. Kolumny Surf wyposażone są w gwinty do wkręcenia uchwytów montażowych z tyłu obudowy.

 

DANE SZCZEGÓŁOWE  
Wykończenia Glossy black / glossy white
Zastosowanie Bookshelf / Stand
Konstrukcja 2-drożna
Głośniki 1 x Tweeter DOM37 – 1 x 13cm 13TN15
Efektywność 85 dB
Częstotliwość podziału 3600 Hz
Pasmo przenoszenia 65 - 23 000 Hz
Impedancja nominalna 8 Ω
Impedancja minimalna 4,5 Ω
Moc znamionowa 65 W
Moc szczytowa 450 W
Wymiary (w x d x g w cm) 29 x 17.5 x 22 cm
Masa 4,7 kg
Gwarancja 24 m-ce


Urządzenie objęte gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis

Wzmacniacz - rodzaj: Tranzystorowy
Wzmacniacz - kolor: Czarny