Avers Cumuls X 18-10 Matt Grey BB - 16:9 - 180 x 106 - ekran elektryczny z obramowaniem

  • Add feedback:
  • Manufacturer: AVERS
  • Availability: Zapytaj sprzedawcę
  • szt.
  • Net Price: 1,702.44 zł / szt. 2,205.00 zł 2,094.00 zł / szt.
  • Oblicz

**** Autoryzowany dealer produktów AVERS ****


Avers Cumuls X 18-10 Matt Grey BB - 16:9 - 180 x 106 - ekran elektryczny z obramowaniem

Ekran projekcyjny z napędem elektrycznym który może być zainstalowany w sposób widoczny w pomieszczeniach o wielkości dostosowanej do jego wymiarów. W zależności od potrzeb ekran może być stosowany do projekcji prezentacyjnych lub filmowych. Obudowa ekranu wykonana jest z profili aluminiowych w kolorze białym. Na przedniej ścianie obudowy znajdują się paski dekoracyjne w kolorze białym, na życzenie klienta ich barwa może być zmieniona na jeden z siedmiu dostępnych kolorów. Tkanina projekcyjna wysuwana jest z otworu umieszczonego w przedniej części obudowy. Rozwiązanie to gwarantuje zachowanie przestrzeni pomiędzy ścianą i rozwiniętą tkaniną projekcyjną umożliwiającej instalację innych urządzeń. "Niewidzialne" uchwyty ścienno/sufitowe oraz szyny montażowe umieszczone na całej długości obudowy tworzą elastyczny i prosty w obsłudze system instalacji. Napęd ekranu zapewnia silnik elektryczny z funkcją automatycznego zatrzymywania zwijania/rozwijania, która zapewnia długi czas eksploatacji powierzchni projekcyjnej. Ekran jest przystosowany do podłączenia do zewnętrznego systemu sterującego, może być sterowany ręcznie przełącznikiem naściennym. Jako wyposażenie dodatkowe dostępny jest wbudowany system zdalnego sterowania, jego instalacja jest możliwa jedynie podczas produkcji ekranu.

Ekran objęty jest 2-letnią gwarancją realizowaną w trybie (drzwi do drzwi). W zestawie z ekranem dostarczane są akcesoria instalacyjne oraz naścienny przełącznik sterujący (pilot zdalnego sterowania).


Specyfikacja:

Szerokość powierzchni projekcyjnej: 180
Wysokość powierzchni projekcyjnej: 106
Powierzchnia projekcyjna: Matt Grey
Typ ekranu: elektryczny
Format obszaru obrazu: 16:9
Obramowanie: BB
Rodzaj projekcji: przednia
Zalecany sposób instalacji: naścienny lub podsufitowy
Szerokość kasety ekranu: 187

 Urządzenie objęte gwarancją polskiego dystrybutora, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis

Ekran - płaszczyzna: Matt Grey
Ekran - format: 16:9
Ekran - napęd: Elektryczny
Ekran - opcje dodatkowe: Obramowanie - TAK, Napinacze boczne - NIE