Heco Direkt - salony w Katowicach i Toruniu zapraszają - kupuj u najlepszych!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: HECO
  • Dostępność: w magazynie
  • szt.
  • Cena netto: 3 812,20 zł / szt. 4 689,00 zł / szt.
  • Oblicz

**** Autoryzowany dealer produktów HECO ****


Heco Direkt - kolumna podłogowa

 

Heco 2-drożna kolumna podłogowa, bassreflex, 320W

 

2-drożne kolumny głośnikowe klasy high end

Zainspirowane klasycznymi modelami 2-drożne kolumny głośnikowe klasy high end "Direkt" powstały w laboratoriach Heco! Głośnik niskotonowy (subwoofer) z membraną o średnicy 25 cm z papieru celulozowego Kraft i napęd o skrajnie niskim poziomie zniekształceń odpowiadające za wyraziste i precyzyjne odtwarzanie dźwięku są wspierane przez wielką objętość powietrza i dwie skierowane w dół (down fire) rury bass-reflexowe. We współpracy z dysponującym wysoką energią przetwornikiem wysokotonowym z jedwabną kopułką, niezwykle mocnym, podwójnym magnesem i odlanym z aluminium panelem wave control wytwarza on dobrze zrównoważony, dynamiczny obraz dźwiękowy z krystalicznie czystym, działającym bezpośrednio zakresem wokalnym. Dzięki jej znakomitej sprawności i zlinearyzowanej charakterystyce impedancji kolumna głośnikowa Direkt doskonale harmonizuje nie tylko z wysokiej jakości wzmacniaczami tranzystorowymi, ale także z delikatnymi wzmacniaczami lampowymi. Lekko odchylona do tyłu, płaska obudowa z pasami w dwóch odcieniach czyni z niej estetyczny obiekt, podczas gdy solidne nóżki metalowe zapewniają optymalne rozłożenie masy na trzy punkty podparcia.

Obudowa wykończona stylowym półmatowym lakierem z kontrastującymi pasami na płycie czołowej. Solidna, wzmocniona zastrzałami, płaska konstrukcja z MDF posiada atrakcyjne wizualnie zaokrąglenia krawędzi . Specjalnie zaprojektowane, metalowe nóżki-podstawki gwarantują absolutną stabilność doskonale rozłożonej na trzy punkty podparcia masy. Wyposażenie obejmuje chroniące posadzkę podkładki gumowe i metalowe kolce.

Charakterystyka:
Optymalna kolumna do współpracy z wzmacniaczami tranzystorowymi i lampowymi o mocach od 10 W na kanał . Dzięki oparciu na metalowych nóżkach atrakcyjna optycznie, płaska obudowa sprawia wrażenie zawieszonego w powietrzu obiektu. Układ magnesów został zoptymalizowany za pomocą systemu pomiarowego high tech Klippel i zapewnia idealną symetrię oraz minimalne zniekształcenia nawet w zakresie najniższych tonów.

Przetwornik nisko i średniotonowy:
Doskonała sprawność i łagodne opadanie charakterystyki na skraju pasma cechują przetwornik nisko- i średniotonowy z membraną z papieru celulozowego Kraft, lekką pokrywą przeciwkurzową, niskostratnym gumowym pierścieniem zawieszenia membrany, bardzo wytrzymałą cewką drgającą i stabilnym koszem odlanym ciśnieniowo z aluminium.

Przetwornik wysokotonowy:
Najnowsze opracowanie przetwornika wysokotonowego wyróżnia się szczególnie wysoką sprawnością jedwabnej membrany kopułkowej o średnicy 28 mm, solidnym aluminiowym panelem przednim o specjalnej geometrii (wave control) i mocnym, podwójnym magnesem.

Zaciski:
Wysokiej jakości metalowy panel przyłączowy ze stabilnymi, złoconymi zaciskami zakręcanymi klasy high end.

 

Specyfikacja:

Konstrukcja

2-drożna kolumna podłogowa, bassreflex

Wyposażenie

prz. nisko-średniotonowy 11"

prz. wysokotonowy 1,2"

Obciążalność (RMS/max.)

200/320 W

Impedancja

4 – 8 Ohm

Pasmo przenoszenia

25 – 28.000 Hz

Częstotliwość zwrotnicy

2.350 Hz

Sprawność

95 dB

Rekomendowana moc wzmacniacza

10 - 320 W

Wykończenie

Black & Black, White & Silver

Wymiary (szer. x wys. x gł.)

440 x 900x 200 mm

440 x 998 x 397 mm ( z podstawą)

Waga

25,8 kg

 

  • Podana cena brutto za 1 sztukę
  • Produkt dostępny wyłacznie jako para.


Urządzenie objęte gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis

Kolumny - kolor: Biały, Czarny