Sonos CONNECT: AMP ZP90 - salony w Katowicach i Toruniu zapraszają - kupuj u najlepszych!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: SONOS
 • Dostępność: w magazynie

**** Autoryzowany dealer produktów SONOS ****


ZONEPLAYER ZP90 - Strefowy odtwarzacz z wbudowanym przedwzmacniaczem

 

 • możliwość podłączenia do wszystkich posiadanych urządzeń audio
 • jakość dźwięku: TDN+N (całkowite zniekształcenia harmoniczne + szum) < 0,009%, 20Hz-20kHz
 • obsługiwane skopresowane formaty audio: MP3, WMA, AAC (MPEG4), Ogg Vorbis, Audible, Apple Lossless, Flac
 • obsługiwane nieskopresowane pliki: WAV, AIFF
 • obsługiwane serwisy: m.in. Deezer, Last.fm, Wolfgang’s Vault, Napster®, oraz ściąganie plików z serwisów oferujących utwory bez zabezpieczenia DRM, w tym iTunes
 • radio internetowe z zapisanymi informacjami o 25 000 stacjach radiowych
 • obsługa streamingu MP3 i WMA
 • łączność bezprzewodowa: SonosNet™2.0, sieć peer-to-peer o topologii typu MESH z bezpiecznym kodowaniem AES
 • 2-portowy przełącznik (RJ45) umożliwiający urządzeniom Ethernetowym komunikacje w sieci SonosNet™
 • złącza audio: analogowe wejście liniowe typu RCA, analogowe wyjście typu RCA, analogowe wyjście na subwoofer
 • regulacja głośności i wyciszenie
 • oprogramowanie do komputera

 

Bezprzewodowo przesyłaj muzykę do swojego kina domowego, systemu stereo i innych urządzeń!

Odtwarzacz strefowy Sonos® ZonePlayer™ 90 pozwala na odtwarzanie każdej muzyki, w każdym miejscu Twojego domu, na każdym sprzęcie audio, który już posiadasz – systemie kina domowego, systemie stereo, głośnikach aktywnych i innych urządzeniach.

Wystarczy podłączyć ZP90 do dowolnego urządzenia audio ze wzmacniaczem w dowolnym pomieszczeniu, a natychmiast stanie się ono częścią bezprzewodowego systemu wielostrefowego Sonos.

Możesz wykorzystać odtwarzacze ZP90 we wszystkich pomieszczeniach lub dodać do systemu odtwarzacz ZP120 ze wzmacniaczem, dzięki któremu uzyskasz doskonały wielostrefowy system muzyczny.

Po podłączeniu do Twojego ulubionego sprzętu audio przez wyjścia cyfrowe i analogowe, ZP90 dostarczy do każdego pomieszczenia dźwięk o znakomitym brzmieniu. A dzięki bardzo dużemu zasięgowi łączności bezprzewodowej, żadne pomieszczenie nie znajdzie się poza zasięgiem ZP90. ZP90 to bardzo małe urządzenie, które zmieści się niemal wszędzie.

 

 • Możliwość podłączenia do wszystkich Twoich ulubionych urządzeń audio

Podłącz ZP90 do systemu kina domowego, systemu stereo, głośników aktywnych lub do innego urządzenia i ciesz się muzyką. Cyfrowe i analogowe wyjścia zapewniają dźwięk o znakomitym brzmieniu w każdym pomieszczeniu.

 

 • Najlepsza w klasie technologia bezprzewodowa do wielostrefowego odsłuchu muzyki

Nasza najnowsza technologia sieciowa o topologii typu MESH SonosNet™2.0, oferuje dwukrotnie większy zasięg* łączności bezprzewodowej, pozwalający na pokrycie całego domu; zapewnia możliwość synchronicznego odtwarzania muzyki i nie jest podatna na zakłócenia typowe dla łączności bezprzewodowej. A to wszystko bez skomplikowanego okablowania.

 • Natychmiastowy dostęp do nieprzebranych zasobów muzycznych

W każdym miejscu, w którym znajduje się ZP90 (lub jakikolwiek inny odtwarzacz Zone Player), można wyszukać i odtwarzać utwory z własnej biblioteki muzycznej zgromadzonej w komputerze, oraz słuchać tysięcy bezpłatnych  internetowych stacji radiowych utworów z najpopularniejszych serwisów muzycznych online. Można również podłączyć odtwarzacze ZP90 do iPoda lub odtwarzacza CD i słuchać muzyki w całym domu.

 

 • Prosta instalacja

Nie jest wymagana fachowa wiedza techniczna ani doświadczenie w podłączaniu przewodów. Nie ma potrzeby przebijania ścian ani układania nowego systemu kabli w całym domu. Wszystko, co będzie potrzebne, to szybkie łącze internetowe i router. Jeden odtwarzacz ZonePlayer lub ZoneBridge™ musi być podłączony do routera, a wszystkie pozostałe urządzenia Sonos będą działać bezprzewodowo. Następnie można dodać kolejne odtwarzacze ZonePlayer w innych pomieszczeniach bez stosowania dodatkowych kabli.

 

 • Nowe funkcje i serwisy muzyczne oraz automatyczne aktualizacje

Dzięki darmowym automatycznym aktualizacjom oprogramowania zawsze będziesz mógł cieszyć się najnowszymi funkcjami i serwisami muzycznymi. A to znaczy, że po zakupie Twój system będzie stawał się coraz lepszy.

*Dane w oparciu o badanie porównawcze systemu wykorzystującego wyłącznie produkty SonosNet 1.0 i systemu wykorzystującego wyłącznie produkty SonosNet 2.0. Rzeczywisty zasięg będzie uzależniony od warunków występujących w danej lokalizacji.

Dane techniczne:

Jakość dźwięku: THD+N (Całkowite zniekształcenia harmoniczne + szum)< 0,009%, 20-20kHz

Złącza audio:

 • Analogowe wejście liniowe typu RCA (automatyczne wykrywanie obecności sygnału),
 • analogowe i cyfrowe wyjście liniowe (optyczne i współosiowe)

Obsługiwane formaty audio: Skompresowane MP3, WMA (w tym zakupione przez Internet Windows Media), AAC (MPEG4), Ogg Vorbis, Audible (format 4), Apple Lossless, pliki muzyczne Flac (bezstratne), oraz nieskompresowane pliki WAV i AIFF. Natywna obsługa częstotliwości próbkowania 44.1kHz. Informacje o innych obsługiwanych częstotliwościach próbkowania – patrz strona internetowa. Formaty “Fairplay”firmy Apple i WMA Lossless nie są aktualnie obsługiwane.

Obsługiwane serwisy muzyczne: Napster® i wszystkie serwisy oferujące ściąganie plików nieobjętych cyfrowym zarządzaniem prawami autorskimi (DRM-free).

Systemy operacyjne (dotyczy obsługi zapisanych plików): Windows® XP SP2 lub wyższy, Windows Vista™, Mac OS X v10.4 i v10.5, sieciowe urządzenia magazynujące NAS (Network Attached Storage)obsługujące protokół CIFS

Obsługiwane radio internetowe: Streaming MP3, WMA. Fabrycznie zapisano w pamięci ponad 600 stacji radiowych

Łączność bezprzewodowa**: SonosNet 2.0, sieć peer-to-peer o topologii typu MESH z bezpiecznym kodowaniem AES

Mostkowanie sieciowe: 2-portowy przełącznik (10/100Mbps, auto MDI/MDIX) umożliwiającyurządzeniom Ethernetowym komunikację w sieci SonosNet

Zasilanie: AC 100-240V, 50-60Hz

Wymiary/Masa: 136,0 x 139,7 x 74,0 mm/0,69 kg

Temperatura pracy/przechowywania: 0°C do 40°C/-20°C do 70°C

*** Połączenie z Internetem jest wymagane w celu uzyskania dostępu do internetowych stacji radiowych, usług muzycznych online i aktualizacji oprogramowania (wymagana cyfrowa linia abonencka DSL, modem przewodowy lub oparte o sieć lan szybkie łącze internetowe). Funkcje związane z Internetem mogą wymagać dokonania oddzielnej opłaty na rzecz dostawcy usług internetowych.

 

 • Uwaga: Producent nie jest zobowiązany do informowania o zmianach specyfikacji urządzeń.
 • Rzeczywisty zasięg będzie uzależniony od warunków występujących w danej lokalizacji.Urządzenia objęte gwarancją polskiego dystrybutora