Chord Electronics Mojo - salony w KATOWICACH i TORUNIU zapraszają - kupuj u najlepszych!

  • szt.
  • Cena netto: 1 787,80 zł / szt. 2 199,00 zł / szt.
  • Oblicz

**** Autoryzowany dealer produktów CHORD ELECTRONICS ****


Chord Electronics Mojo - przenośny przetwornik DAC i wzmacniacz słuchawkowy

 Chord Electronics z dumą prezentuje swoje najnowsze dzieło - Mojo - najbardziej zaawansowany i co tu dużo mówić, po prostu najlepszy przenośny przetwornik/wzmacniacz słuchawkowy na rynku. Doświadczenie zdobyte podczas projektowania Hugo dało nam możliwość dalszej miniaturyzacji i jednocześnie dalszego rozwoju. Mojo oparto o unikalny w skali światowej niezwykle zaawansowany układ Xilinx Artix-7 FPGA i jednocześnie zapewnić niespotykaną łatwość obsługi. Dzięki temu Mojo (akronim od "Mobile Joy" - "Przenośnej Frajdy") nie strasząc oszałamiającą ilością przełączników i regulatorów pozwala skupić się na tym, co najważniejsze - muzyce.
Dysponując dwoma wyjściami słuchawkowymi potrafi równocześnie (!) napędzać dwie pary słuchawek o impedancji 4 - 800 ?. Ponadto Mojo zapewnia pełną kompatybilność z praktycznie wszystkimi dostępnymi na rynku formatami cyfrowymi (PCM; WAV; AAC; AIFF; MP3; FLAC) o najbardziej wyżyłowanych parametrach jakościowych (PCM 44.1kHz - 768kHz a w trybie DoP również DSD: DSD 64 - DSD 256). To jednak nie wszystko. Mojo zaprojektowano również z myślą o użytkownikach smartfonów i innych odtwarzaczy plików, co wydaje się być oczywiste patrząc na jego zaskakująco niewielkie gabaryty i właściwą dla Chord Electronics iście pancerną obudowę.
 
Mojo nie tylko zapamiętuje ostatnio używane wejście i ustawiony wcześniej poziom głośności, lecz również automatycznie wybiera wejście, na które dostarczany jest sygnał a jeśli wszystkie wejścia są „obciążone” ustawia je w kolejności USB, Coax, Toslink. Oczywiście w Mojo nie mogło zabraknąć możliwie najprostszego sposobu informowania o parametrach odtwarzanego materiału – rolę interfejsu przydzielono zmieniającemu kolory włącznikowi a iluminację zaimplementowano również w przyciskach odpowiedzialnych za cyfrową regulację głośności, co szalenie ułatwia obsługę np. w nocy. I jeszcze jedno – czas ładowania Mojo poprzez port USB to jedynie cztery godziny, podczas których nadal możemy go normalnie użytkować!
 

Specyfikacja:
•    Moc wyjściowa: 600 Ω 35 mW, 8 Ω 720 mW, @1kHz
•    Impedancja wyjściowa: 0,075 Ω
•    Dynamika: 125 dB
•    THD (@3V): 0,00017%
•    Waga: 180 g
•    Wymiary (S x W x G): 60 x 22 x 82 mm


Wejścia:
    Micro USB (max. 768 kHz / 32 Bit)
    Coax – mini Jack (max. 768 kHz / 32 Bit)
    Toslink (max. 192 kHz / 24 Bit)
    Micro USB – gniazdo ładowania


Urządzenie objęte gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis