Cyrus ONE HD - salony w Katowicach i Toruniu zapraszają - kupuj u najlepszych!

  • szt.
  • Cena netto: 4 714,63 zł / szt. 5 799,00 zł / szt.

**** Autoryzowany dealer produktów CYRUS ****


Cyrus ONE HD - Wzmacniacz cyfrowy
 

Brytyjski Cyrus zapowiedział wprowadzenie do oferty nowego wzmacniacza ONE HD. Urządzenie, oparte na utytułowanym modelu ONE, zdobyło w najnowszej wersji dodatkowe możliwości pozwalające na korzystanie z plików o wysokiej rozdzielczości.

Funkcja Bluetooth – aptX®HD:

Bluetooth zgodny ze standardem aptX® HD umożliwia bezprzewodowe przesyłanie muzyki w jakości lepszej niż CD z telefonu/tabletu lub komputera, oferując maksymalną elastyczność bez potrzeby posiadania sieci domowej czy zaawansowanej konfiguracji. Umożliwia to szybkie i łatwe odtwarzanie muzyki z urządzeń przenośnych przez każdego z domowników.

Wzmacniacz o wysokiej mocy:

2 x 100W jest wiodącą w tej klasie wartością mocy, która umożliwi wysterowanie większości głośników bez względu na ich rozmiar. Moc ta umożliwia Cyrus ONE HD oddanie muzyki z olbrzymią skalą dynamiki, holograficzną stereofonią i energią bez konieczności zakupu wielkich i nieefektywnych wzmacniaczy.

Sekcja Phono typu MM:

Cyrus ONE HD posiada wbudowaną sekcję phono kompatybilną ze wszystkimi wkładkami z ruchomym magnesem, nie wymaga korekcji czy dodatkowego konfiguracji i umożliwia odsłuch wszystkich płyt winylowych przy wykorzystaniu większości gramofonów.

Wejścia cyfrowe i analogowe:

Korzystając z asynchronicznego wejścia USB, wejścia optycznego czy współosiowego do ONE HD można bezpośrednio podłączyć komputer, telewizor, konsolę do gier, odtwarzacz CD, praktycznie każde źródło. Cztery wejścia analogowe obejmują wejście gramofonowe RCA oraz wejście AV, które może być przestawione w tryb stałego wzmocnienia w celu integracji z zewnętrznym wzmacniaczem kina domowego.

Wzmacniacz Słuchawkowy pracujący w klasie AB:

Unikalną cechą wzmacniacza jest to, że gdy podłączone zostaną słuchawki, olbrzymi transformator toroidalny zacznie zasilać jedynie sekcję słuchawkową. Te olbrzymie rezerwy mocy sprawią, że ten charakteryzujący się wysoką mocą i wysokim prądem wzmacniacz słuchawkowy z łatwością napędzi każde słuchawki. W rezultacie otrzymujemy brzmienie dorównujące większości autonomicznych wzmacniaczy słuchawkowych.

Detekcja Impedancji Głośników:

System Detekcji Impedancji Głośników (ang. SID – Speaker Impedance Detection) automatycznie dopasowuje charakterystykę wyjścia wzmacniacza do obciążenia elektrycznego głośników. Oznacza to, że dopasowanie dowolnej marki głośników do ONE HD zostało znacznie ułatwione

 


Specyfikacja:

Moc wyjściowa (każdy kanał) 100 W (6Ω, dwa kanały wysterowane)
Wejścia analogowe 3 Liniowe
Wejścia cyfrowe Optyczne Toslink, koaksjalne SPDIF, asynchroniczne USB (B)
Wejście gramofonowe Tak
Bluetooth aptX® HD
Bi-wire Tak
Pre output Tak, podłączenie zewnętrznego wzmacniacza
Wymiary (S x W x G) 220 x 85 x 390 mm
Waga 5,60 kg

 

Urządzenie objęte gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis