Synergistic Research Acoustic Art Vibratron - salony w Katowicach i Toruniu zapraszają - kupuj u najlepszych!

  • szt.
  • Cena netto: 7 349,59 zł / szt. 9 040,00 zł / szt.
  • Oblicz

**** Autoryzowany dealer produktów SYNERGISTIC RESEARCH ****


Synergistic Research Acoustic Art Vibratron

Vibratron umieszczany jest na ścianie przedniej, tuż za głośnikami, około 6-8 cali powyżej poziomu głośników wysokotonowych. Jeżeli obraz, ekran telewizora lub inny obiekt nie pozwala na taką lokalizację, należy umieścić Vibratron poniżej „przeszkody”, jednakże tak blisko idealnej lokalizacji, jak to tylko możliwe. Następnie można umieścić satelitę Gravatron powyżej „przeszkody” by zrównoważyć idealne umiejscowienie Vibratrona. Zabieg ten spowoduje podwyższenie w pionie lokalizacji obrazów dźwiękowych do naturalnego poziomu i wygładzi wysokie częstotliwości w waszym systemie.

Jeśli jest to konieczne, Vibratron może być również umieszczony na szczycie stolika z systemem lub na innym meblu znajdującym się pomiędzy zestawami głośnikowymi.

Z Vibratronem dostarczane są specjalnie opracowane magnesy służące do strojenia średniego podzakresu tonów a także by zintegrować Vibratron z pomieszczeniem odsłuchowym. Należy poeksperymentować z umiejscowieniem magnesów na szczycie Vibratrona. Powinna być słyszalna zauważalna poprawa w zakresie płynności i ciepła średnich tonów. Następnie należy zdjąć je całkowicie i słuchać podbicia w rozciągnięciu wysokich częstotliwości. Ostatecznie, należy eksperymentować z różnymi kombinacjami dużych złotych magnesów i małych srebrnych magnesów w celu osiągnięcia pożądanej kombinacji.


Urządzenie objęte gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis