Vibrapod Cone (Stożek) - salony w Katowicach i Toruniu zapraszają - kupuj u najlepszych!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: VIBRAPOD
 • Dostępność: Zapytaj sprzedawcę
 • szt.
 • Cena netto: 56,10 zł / szt. 69,00 zł / szt.

**** Autoryzowany dealer produktów VIBRAPOD ****


Vibrapod Cone - system pochłaniania wibracji

Przedstawiamy nowy rodzaj przystępnego cenowo systemu pochłaniania wibracji: stożek Vibrapod. Może być wykorzystywany w połączeniu z izolatorami Vibrapod lub samodzielnie. Stożki posiadają siłę udźwigu równą 4.5 kg na sztukę i mogą być używane punktem podparcia zwróconym do góry bądź do dołu. Stożki Vibrapod poprawiają osiągi systemu audio o wideo, chroniąc go przed wibracjami pochodzącymi od pomieszczenia i stolika. Użyte samodzielnie lub w zestawieniu z bliźniaczymi izolatorami są w stanie podnieść jakość prezentacji waszego systemu.

Stożki Vibrapod wykonywane są z tego samego materiału co izolatory Vibrapod, posiadają jednak kształt stożka i są wyposażone w łożysko kulowe na jego końcu. Zastosowanie trzech lub czterech sztuk stożków pod danym urządzeniem, zapewni bardziej ciche tło muzyczne a przez to więcej detali. Subtelne niuanse, które przekładają się na poczucie realizmu wydarzenia muzycznego będą teraz lepiej słyszalne, zaś muzyka będzie charakteryzowała się większym bogactwem i nie będzie wywoływała uczucia zmęczenia. Połóż na górze obudowy gruby notatnik, a otrzymasz najbardziej przystępny i efektywny zarazem tandem tłumiący wibracje. Łatwy w użyciu i niezwykle tani, nie ma potrzeby używania kilku kompletów stożków.Specyfikacja:

 • Podwójne ścięty stożek z winylu
 • standardowo kulka z chromu o średnicy 0.95 cm (może być wymieniona we własnym zakresie na dowolną inną kulkę o średnicy 0.95 cm)
 • 2.54 cm wysokość, 4.13 cm średnica
 • 4.5 kg maksymalnego udźwigu na 1 szt.
 • Mogą być używane w zestawieniu z izolatorami Vibrapod
Recenzje:

“… Stożki Vibrapod bez wątpienia przenoszą izolatory na jeszcze wyższy poziom osiągów.”

John Potis, sixmoons.com, Czerwiec, 2004

 

“Zgodnie z moim doświadczeniem, jest to prawdziwy best-buy w branży audio – nic innego nawet się nie umywa.”

Dan Davis, UltraAudio, Kwiecień, 2004

 

“To co było naprawdę istotne, w moich próbach tam i z powrotem od Stożków do izolatorów VibraPod to fakt, że kiedy VibraPody były w użyciu, mogłem zapomnieć o tym co robiłem i po prostu usiąść i słuchać. Czy trzeba jeszcze coś wyjaśniać ?

Bruce Kennett, Listener Magazine, Jesień 1998

 

“Zapomnij o tej całej głupiej wiedzy-voodoo, którą inni mogą ci wciskać i przetestuj komplet izolatorów Vibrapod: twoje uszy z pewnością będą ci wdzięczne.”

Ludio Cadeddu, TNT-Audio - Internet HiFi Magazine, Styczeń, 1999

 

“Izolatory Vibrapod, to po prostu pojedyncze, najbardziej znaczące ulepszenia z jakimi miałem do czynienia – czapki z głów.”

Greg Weaver, SoundStage!, Styczeń, 1999

 

“Poza idącą w całe tysiące dolarów całkowitą zmianą systemu, nigdy wcześniej nie słyszałam niczego, co zapewniłoby taki poziom przytłaczającej, dramatycznej poprawy.”

Anna Logg, the abso!ute sound, Issue 118, Czerwiec/Lipiec 1999

 

“Biorąc pod uwagę wszystko co się pojawiło na rynku w okresie ostatniego roku, ciężko pobić stosunek jakość/cena jaki gwarantują nóżki izolujące Vibrapod.”

Shannon Dickson, Stereophile Magazine, Maj, 1999 (Vol. 22 No. 5)

 

 • Podana cena dotyczy 1 sztuki
 • Wymagana ilość minimalna: 4 sztuki
Urządzenie objęte gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis