Musical Fidelity V90-BHA - salony w Katowicach i Toruniu zapraszają - kupuj u najlepszych!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: MUSICAL FIDELITY
 • Dostępność: Zapytaj sprzedawcę
 • szt.
 • Cena netto: 1 218,70 zł / szt. 1 499,00 zł / szt.
 • Oblicz

**** Autoryzowany dealer produktów MUSICAL FIDELITY ****


Musical Fidelity V90 - BHA - Zbalansowany wzmacniacz słuchawkowy

 

Musical Fidelity to pierwszy producent słuchawek, który wprowadził zalety układów zbalansowanych na rynek konsumencki. Razem z wprowadzeniem na rynek wzmacniacza słuchawkowego V90-BHA - idealnego partnera słuchawek MF-200B, zbalansowane audio nie jest już dłużej zarezerowane dla produktów nieosiągalnych przez większość klientów.

 

Zalety połączeń zbalansowanych są od lat znane w profesjonalnym przemyśle audio, gdzie stosuje się je, aby zminimalizować szum oraz intereferencje sygnałów audio, szczególnie w przypadku sygnałów niskopoziomowych. Salony Audio Patron i Comfort AV zapraszają - kupuj u najlepszych! Dzięki użyciu połączeń zbalansowanych, zakłócenia elektromagnetyczne są praktycznie wyeliminowane, co skutkuje wyjątkowo niskim poziomem szumów oraz znacznie bardziej precyzyjnym dźwiękiem.

V90-BHA jest wyposażony w wejście wysokoimpedancyjne oraz niskoimpedancyjne wyjście, co pozwala na bezpieczne podłączenie większości źródeł oraz łatwość obsługi praktycznie wszystkich słuchawek dostępnych na rynku (od 10 do 600 om). Zniekształcenia utrzymują się na bardzo niskim poziomie, który nie przekracza 0.005% całości pasma audio. V90-BHA charakteryzuje się bezkonkurencyjnym stosunkiem sygnał-szum: 109dB (mierzone w klasie A) przy paśmie przenoszenia 20-80.000Hz (-1dB).

Panel wejściowy oprócz zbalansowanych XLR zawiera też standardowe 2xRCA. Sygnał podawany przez drugie wejście automatycznie konwertowany jest na zbalansowany. Wśród wyjść znajdziemy 4-pinowe złącze Mini XLR oraz 3.5mm wyjście jack. Sprawia to, że V90-BHA jest urządzeniem niezwykle uniwersalnym.

Kombinacja bardzo niskiego poziomu zniekształceń i szumu, płaskiego pasma przenoszenia oraz niskiej impedancji wyjściowej, które oferuje V90-BHA daje gładki, bezwysiłkowy dźwięk, zarezerwowany do tej pory dla znacznie droższych produktów. Brzmieniu nie brakuje również charakterystycznego dla marki analogowego ciepła, którego miłośnikiem jest prezes i założyciel firmy, Anthony Michaelson. W trybie zbalansowanym, kiedy wzmacniacz pracuje jako konstrukcja dual mono, interferencje między kanałami są zminimalizowane, dzięki czemu zyskuje separacja kanałów stereo.

V90-BHA pod kompaktową obudową posiada zamontowaną najwyższej klasy elektronikę Musical Fidelity. Drobne urządzenie prezentuje się świetnie i będzie gustowną ozdobą każdego systemu audio.

Najważniejsze cechy:

 • wysokiej jakości w pełni zbalansowany wzmacniacz słuchawkowy
 • wejścia zbalansowane i niezbalansowane (automatyczna konwersja sygnału na zbalansowany)
 • znakomite parametry techniczne
 • szerokie pasmo przenoszenia: 10-35.000Hz
 • wyjątkowo niski poziom szumów i zniekształceń
 • świetna separacja kanałów, pozwalająca na zbudowanie szerokiej, czytelnej sceny
 • estetyczne wykonanie
 • idealny partner dla słuchawek MF-200BSpecyfikacja:

Moc ciągła (RMS) 0.75W
Typ Tranzystorowy
Kontrola tonów NIE
Stosunek sygnał/szum >109dB
Zniekształcenia THD <0.005%
Pasmo przenoszenia 10 - 37.000Hz
Impedancja wyjściowa 22 Ω
Impedancja wejściowa 25.000 Ω
Wejście USB DAC Nie
Wejścia 2xRCA liniowe 1
Wejścia 2xXLR 1
Wyjście słuchawkowe 3.5mm mini jack
Regulacja głośności TAK
Obsługiwane słuchawki Do 600 Ohm
INNE wyjście stereo mini XLR 4-pin
Zasilacz 12V 500mA DC, w zestawie
Wysokość 4.7cm
Szerokość 17cm
Głębokość 11.7cm
Waga 600g
Gwarancja 24 miesiące
Przenośny NIE


Urządzenie objęte gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis

Podana cena nie obejmuje słuchawek prezentowanych na zdjęciach